Jaunimo vasaros akademijos vėliava perduota Telšiams

Rugpjūčio 7–9 dienomis Kretingos rajono Kėkštų kaime įsikūrusioje sodyboje vyko Jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galime daug!“, į rajoną sukvietusi apie 200 jaunimo atstovų iš  19 šalies savivaldybių.

Jaunimo vasaros akademija – tai išskirtinė Žemaitijos regiono jaunimo tradicija, gyvuojanti jau beveik du dešimtmečius. Kretingos rajone akademija organizuojama antrą kartą, o šiemet jaunimas, su jais dirbantys darbuotojai, jaunimo reikalų koordinatoriai į Jaunimo vasaros akademiją atvyko ne tik iš viso Žemaitijos regiono, bet ir iš Alytaus, Visagino, Pakruojo bei kitų šalies miestų ar miestelių.

Vasaros akademijos Kretingos rajone metu jaunuoliai dalyvavo bendrose diskusijose, kūrybinėse dirbtuvėse, darbo grupėse, įvairiose sportinėse rungtyse bei kt.

Pagrindinė šių metu akademijos tema – jaunuolių įgalinimas. Tad buvo surengta ir speciali „Profesijų biblioteka“, kurioje savo profesijas pristatė policijos, priešgaisrinės, probacijos tarnybų pareigūnai, rajono kultūros, turizmo bei kitų sričių atstovai. Taip pat surengtas ir jaunimo susitikimas su politikais, kuriame dalyvavo Kretingos, Klaipėdos, Kelmės, Skuodo, Šilalės bei Plungės rajonų merai ir vicemerai.

Trečiadienį baigiamajame Jaunimo vasaros akademijos renginyje Kretingos rajono meras Antanas Kalnius perdavė akademijos vėliavą Telšių rajono merui Tomui Katkui – kitąmet šis jaunimui skirtas renginys vys Telšių rajone.

Susiję skelbimai