Jaunimo apdovanojimai: įvertinti geriausi

Antradienį, priešpaskutinę vasaros dieną, šalia Kretingos rajono kultūros centro šurmuliavo didžiulė minia žmonių, kurie susirinko į jau tradicija tapusį Kretingos rajono jaunimo apdovanojimų vakarą. Kretingos rajono meras Antanas Kalnius ir mero pavaduotojas Dangiras Samalius pasveikino visus susirinkusius su gražia tradicija, kuri padeda augti jauniems žmonėms ir ypatingai pasidžiaugė mūsų krašto jaunimu, kuriuo turime didžiuotis. Šiemet nominuoti jaunuolius buvo galima devyniose kategorijose: „Metų jaunimo lyderis“, „Metų jaunimo savanoris“, „Metų jaunimo aktorius“, „Metų jaunimo kampelis“, „Metų jaunimo enciklopedija“, „Metų jaunimo spalva“, „Metų jaunimo nata“, „Metų jaunimo sportininkas“, „Metų jaunimo organizacija“.

Energingas renginio vedėjas Artūras Ženčius renginį pradėjo nuo apdovanojimo „Metų jaunimo savanoris“. Šią nominaciją pelnė Sandra Vaičiūtė, kuri aktyviai savanoriauja Kretingos parapijos jaunimo ir kituose renginiuose.

„Metų jaunimo aktorius“ nominacija atiteko Vaikų ir jaunimo teatro „Atžalynas“ aktorei Gabrielei Zaleckytei, kuri sukūrė šiuos vaidmenis: Mergaitė spektaklyje „Nenoriu būti princese“, daug vaidmenų šešėlių spektaklyje „Kretingos istorija vaikų pasakose“, Modė spektaklyje „Haroldas ir Modė“.

Trečiasis apdovanojimas – „Metų jaunimo kampelis“ – atiteko kavinei-blyninei „Crepes Cafe“.

„Metų jaunimo spalva“ buvo nominuota tapytoja-architektė Augustė Santockytė. Svarbu pažymėti, kad Augustė yra jauniausia Lietuvos dailininkų sąjungos narė, jos parodos eksponuojamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Nominacija „Metų enciklopedija“ įteikta buvusiam VšĮ Pranciškonų gimnazijos mokiniui Edgarui Zaborui, kuris iš brandos egzaminų gavo šešis šimtukus bei iškovojo aukso medalį pasaulinėje geografijos olimpiadoje.

„Metų jaunimo nata“ – Gabrielius Žiubrys, kuris groja fortepijonu, buvo kviečiamas groti „Jaunųjų muzikų parade“ ir VI tarptautiniame jaunimo muzikos festivalyje „Le strade d‘Europa“ Vilniuje bei tarptautiniame festivalyje „Impresijos“ Klaipėdoje.

„Metų sportininkas“ nominacija atiteko karatė varžybų čempionei ir prizininkei Živilei Bružaitei. Živilė yra Lietuvos jaunučių kata vicečempionė, todėl tapo Lietuvos rinktinės nare ir gynė Lietuvos garbę Europos čempionate Rumunijoje.

„Metų jaunimo lyderis“ – Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokinių parlamento narys Mykolas Daračius, kuris prisideda prie renginių ir įvairių veiklų organizavimo, jų įgyvendinimo, pasitelkiant originalias idėjas.

„Metų jaunimo organizacija“ jau antrus metus iš eilės tapo Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos parlamentas.

Jaunimo padovanojimų renginį užbaigė grupės „Baltasis Kiras“ koncertas.

Dėkojame renginio rėmėjams: Centro pica&kebabai, UAB „Litina“, UAB „Terekas“ Ž. Mikaitės įmonei „Dendrėja“.

 

Susiję skelbimai