Antidiskriminacinės mokymai jaunimui

Kviečiame į Antidiskriminacinės mokymus, kurie skirti jaunimui, jaunimo organizacijoms, su jaunimu dirbantiems asmenims, jaunimo darbuotojams.

Mokymų tikslas – padėti jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims įvaldyti ir lavinti nediskriminacinio ir pagarbaus bendravimo būdus, ugdyti supratingą elgesį, atvirą požiūrį į žmones, gebėjimą atpažinti savyje stereotipus ir išankstines nuostatas, kurios lemia santykį su kitais žmonėmis, pagal tai keisti savo elgesį ir bendravimą su aplinkiniais; atpažinti patyčių užuomazgas ir įgalinti aktyviai veikti, siekiant minimizuoti jų atsiradimo galimybes, o jau esant patyčioms – adekvačiai reaguoti, kovoti su jų priežastimis savo gyvenamojoje, mokymosi ar darbo aplinkoje; mokymų metu pateikiama teorinė medžiaga ir interaktyviai mokoma praktinių įgūdžių.

Registracija iki gegužės 21 d. imtinai. Planuojama atrinkti dvi nuo 20 iki 25 asmenų grupes. Užsiregistravę ir atrinkti dalyviai kvietimą, programą ir susitikimo nuorodą gaus nurodytu el. paštu iki mokymų prdažios.

Datos: gegužės 27–28 d. ir birželio 16–17 d., dvi grupės, dvi dienas po 6–7 valandas, plnauojamas laikas: 9.30–16.00 val.

Registracija: https://forms.gle/jGcqoVCSWE4B57BP7.

SUSITIKIMO vieta: nuotoliniu būdu. Mokymų lektorės – Lina Januškevičiūtė ir Akvilė Giniotaitė.

Kontaktai pasiteiravimui – Jaunimo reikalų departamento vyresnioji patarėja Gintarė Stankevičienė, [email protected], +370 683 63179.

Susiję skelbimai