Socialinės priežiūros paslaugų akreditavimas

2020 m. liepos mėnesį priimti Socialinių paslaugų įstatymo pakeitimai nustatė, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. galės būti teikiama tik akredituota socialinė priežiūra (akredituota vaikų dienos socialinė priežiūra teikiama jau nuo 2021 m. sausio 1 d.). Akredituoti jos teritorijoje veikiančių socialinės priežiūras paslaugas teikiančias įstaigas pavesta savivaldybėms. Tik akredituotos socialinės paslaugos, teikiamos asmenims, galės būti finansuojamos valstybės bei savivaldybių biudžetų lėšomis.

Vadovaujantis Socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintu Socialinės priežiūros akreditavimo tvarkos aprašu, Akredituotos socialinės priežiūros teikimo reikalavimais, įstaigos (tarp jų ir socialines paslaugas teikiančios asociacijos, bendruomenės, viešosios įstaigos), pageidaujančios teikti akredituotą socialinę priežiūrą, gali teikti prašymus bei dokumentus Kretingos miesto savivaldybės administracijai Socialinės paramos skyriui elektroniniu paštu [email protected] arba pristatyti adresu: J. K. Chodkevičiaus g. 10, Kretinga.

Taip atkreipiame dėmesį, kad socialinės priežiūros paslaugų rūšys yra apibrėžtos Socialinių paslaugų kataloge.

Teikiant prašymus ir dokumentus, patvirtinančius galimybes teikti atitinkamą socialinės priežiūros paslaugą, siūlome ne tik vadovautis aukščiau nurodytais ir kitais susijusiais teisės aktais, bet ir atsižvelgti į teisės aktais įtvirtintas rekomendacijas:

Informacija teikiama tel. nr. +370 445 51008, +370 445 43872.

Susiję skelbimai