Informacija apie specialiojo plano keitimą

Planavimo organizatorius: Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius, Savanorių g. 29A, Kretingos m.

Planavimo iniciatorius: AB „Kretingos vandenys“.

Planavimo pagrindas: UAB „Kretingos vandenys“ 2023 m. rugsėjo 21 d. raštu Nr. 2-681 „Dėl 2008 m. Kretingos rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano korektūros“, 2023 m. lapkričio 17 d. raštu Nr. 2-798(4.91) „Dėl Kretingos rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo“.

Planavimo tikslas: nustatyti viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo teritorijas, nustatyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kryptis, nurodyti šios infrastruktūros plėtros įgyvendinimo etapus (eigą, eiliškumą) ir finansavimą, siekiant, kad visi gyventojai gautų saugos ir kokybės reikalavimus atitinkantį geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymo paslaugas arba turėtų galimybę individualiai apsirūpinti geriamuoju vandeniu ir (arba) individualiai tvarkyti nuotekas.

Susipažinti su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentais galima nuo 2023 m. gruodžio 5 d. iki 2023 m. gruodžio 18 d. Kretingos rajono savivaldybės administracijos interneto svetainėje adresu: www.kretinga.lt – „Skelbimai“ ir Kretingos seniūnijų patalpose.

Pasiūlymus ir pastabas dėl planavimo tikslų visuomenė gali teikti raštu planavimo organizatoriui adresu Savanorių g. 29A, Kretingos m., arba elektroniniu paštu [email protected] iki 2023 m. gruodžio 18 d.

Susiję skelbimai