Tarpukario Lietuvos vadovėlių ir grožinės literatūros leidinių parodos „Tauta ir žodis“ pristatymas

2025-02-26 16:00
Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Kraštotyros ir informacijos skyriaus skaitykloje (II a.)

Vasario 26 d. 16 val. kviečiame į ypatingą susitikimą su knygos istorija! Bibliotekos Kraštotyros ir informacijos skyriaus skaitykloje (II a.) atidaroma išskirtinė paroda „Tauta ir žodis“, kurioje pristatomi tarpukario Lietuvos vadovėliai ir grožinės literatūros leidiniai iš bibliofilo Rimanto Bendoriaus asmeninės kolekcijos.

Rimantas Bendorius, Plungės Simono Daukanto bibliofilų klubo narys, pristatys tarpukario knygų lobyną – leidinius, kurie formavo anuometinės Lietuvos visuomenę, ugdė jos kultūrą ir tapatybę.

Paroda „Tauta ir žodis“ – tai galimybė iš arti pažvelgti į senųjų knygų grožį, jų istorijas ir vertę.

Susiję skelbimai