Vydmantuose įrengtas riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkas

Įgyvendinta dar viena dalyvaujamojo biudžeto gyventojų iniciatyva – Vydmantuose įrengtas riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkas. Šešių arų ploto teritorijoje iškilusi nauja erdvė aktyvaus laisvalaikio mėgėjams bus atverta liepos mėnesio antroje pusėje.

„Džiugu, kad gyventojų iniciatyvos atliepia jaunimo ir ekstremalus sporto mėgėjų poreikius. Žmonės vis dažniau atranda alternatyvas klasikinėms sporto šakoms, todėl naujasis Vydmantų riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkas bus puikus pavyzdys, kaip aktyviai ir turiningai leisti laisvalaikį. Tikiu, kad šitas sėkmingai įgyvendintas projektas dar labiau paskatins jaunimo užimtumą bei sudarys sąlygas sportuoti saugiai“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas.

Vydmantų seniūnijos seniūnas Rimvydas Šakinis teigia, kad „įrengus naująjį parką Vydmantai taps dar patrauklesne vieta gyventojams ir čia apsilankantiems svečiams. Nauja erdvė pritrauks daug jaunimo ir BMX dviračių bendruomenė tik didės. Be to, turint tokį parką bus galima rengti įvairias varžybas, organizuoti renginius“.

Siekiant suburti Vydmantų kaimo gyventojus ir gerinti Vydmantų kaimo socialinę, gyvenamąją aplinką bei viešąją infrastruktūrą buvo sutvarkytas nenaudojamas apleistas Vydmantų gimnazijos reikmėms priskirtas žemės sklypas, iškirsti joje augantys menkaverčiai augalai, išlygintas reljefas, įrengta reikiama danga, įrengta poilsio ir laisvalaikio zona – betoninio monolito konstrukcijų riedučių parkas‎‎ su tam reikalinga viešąja infrastruktūra ir mažąja architektūra.

Pirmoji Kretingos rajono gyventojų iniciatyva buvo taip pat įgyvendinta Vydmantuose. 2020 metų pabaigoje nenaudojamoje teritorijoje prie Vydmantų gimnazijos buvo įrengta aktyvaus laisvalaikio ir poilsio zona – sutvarkyta teritorija, sumontuoti treniruokliai, šachmatų stalas, suoliukai.

Susiję skelbimai