Vydmantų karjere įrengtas pontoninis tiltas

Dalyvaujamojo biudžeto projektų, už kuriuos konkurse „Gyventojų iniciatyvos“ aktyviai balsavo visi rajono gyventojai, įgyvendinimas įgauna pagreitį. Gyventojai jau džiaugiasi pontoniniu tiltu Vydmantų karjere, šiandien pasirašytos sutartys su MB „Elmeistras“ dėl Sporto aikštelių Savanorių g. 56, Kretingos m. apšvietimo ir su bendrove „Poolservice.LT“ dėl plaukiojančio fontano įrengimo Pastauninko parko tvenkinyje, o Senojoje Įpiltyje jau baigiama įgyvendinti projektą „Viešųjų erdvių sutvarkymas Senosios Įpilties poilsiavietėje“.

„Dalyvaujamasis biudžetas leido patiems gyventojams siūlyti idėjas ir už jas balsuojant nuspręsti, kurios idėjos turėtų būti įgyvendintos. Taip Vydmantų karjere ir atsirado pontoninis tiltas. Tai ne vienintelė įgyvendinta iniciatyva Vydmantuose – 2020-aisiais metais įrengta nauja aktyvaus laisvalaikio ir poilsio zona prie Vydmantų gimnazijos. Tikiuosi, kad tai dar labiau paskatins bendruomenės aktyvumą ir bendradarbiavimą“, – teigė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Turauskaitė.

Vydmantų karjere įrengtas pontoninis tiltas, sutvarkytas vandens telkinio dugnas – maudymosi zonos išpiltos smėliu, iškirsti krūmynai, užsodinta veja krantuose aplink tiltą.

Atsiradus pontoniniam tiltui, gyventojai turės galimybę patogiai prisiparkavus paplaukioti valtimis ar vandens dviračiais. Taip pat lieptu visais metų laikais galės naudotis žvejai.

Projekto idėjos autoriai tikisi, kad pastatytas tiltas ir sutvarkyta maudykla Vydmantų karjere taps patrauklia kaimo gyvenvietės susitikimų vieta vietiniams gyventojams ir jaunimui bei sutvarkyta erdvė sukurs patrauklų kraštovaizdį turistams.

Susiję skelbimai