Ukrainiečiai rajono viešuoju transportu galės naudotis nemokamai iki metų pabaigos

Šiandien Kretingos rajono savivaldybės taryba pritarė, kad ukrainiečiai ir toliau galėtų nemokamai naudotis viešuoju transportu. Palikę karo zoną ir Kretingos rajoną prieglobsčiui pasirinkę ukrainiečiai viešuoju transportu galės naudotis nemokamai iki metų pabaigos – gruodžio 31 d.

„Palikti gimtuosius namus ir įsikurti naujoje vietoje tikrai nėra paprasta, ypač tokioje situacijoje. Tikimės, kad ukrainiečiai nemokamu viešuoju transportu patogiai keliaus į mokyklas, darbus, kartu dar geriau pažindami rajoną ir lengviau įsitvirtindami jame“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas.

Ukrainiečiams kaip ir anksčiau bus taikoma 100 proc. lengvata važiuoti UAB Kretingos autobusų parko vietinio priemiesčio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais visame Kretingos rajone ir maršrutais – Kretinga–Klaipėda, Kretinga–Palanga kryptimis. Karo pabėgėliai norėdami naudotis viešojo transporto lengvata, autobuse turės pateikti migracijos departamente išduotą dokumentą: registracijos kortelę, leidimą laikinai gyventi dėl humanitarinių priežasčių arba užsieniečio registracijos pažymėjimą (suteikiantį pabėgėlio statusą).

Susiję skelbimai