Svarbi informacija gyventojams dėl asmenų aptarnavimo

Kretingos rajono savivaldybės administracijai siekiant gerinti gyventojų aptarnavimo kokybę ir vykdant pastato, esančio Savanorių g. 29A, Kretinga, rekonstrukcijos darbus keičiasi gyventojus priimančių specialistų darbo vieta.

Atkreiptinas dėmesys, kad gyventojai į Savivaldybės pastatą šiuo metu gali patekti ne pro centrinį, o pro šoninį įėjimą, patekdami į vidinį kiemą ir sekdami informacines nuorodas.

Pirminė teisinė pagalba rajono gyventojams teikia Savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vyriausioji specialistė Savivaldybės administracijos trečiame aukšte, Savanorių g. 29A, Kretinga (312 kab.).

Asmenų prašymų ar skundų pateikimo ir asmenų aptarnavimo klausimais išsamią informaciją teikia Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Savivaldybės administracijos trečiame aukšte, Savanorių g. 29A, Kretinga (313 kab.).

Aptarnavimo laikas:

Asmenų prašymai ir skundai priimami kiekvieną darbo dieną Kretingos rajono savivaldybės administracijos darbo laiku ir pietų pertraukos metu:

  • Pirmadieniais – ketvirtadieniais 8.00 val. – 17.00 val.
  • Penktadieniais 8.00 val. – 15.45 val.
  • Švenčių dienų išvakarėse darbo laikas sutrumpinamas viena valanda.

Prašymus ar skundus galima pateikti užsiregistruojant iš anksto raštu ar žodžiu ir kreipiantis šiais būdais:

  • elektroniniu paštu – [email protected];
  • prisijungus per Elektroninius valdžios vartus;
  • telefonu – +370 445 51294;
  • atvykus į Savivaldybės administraciją (Kretinga, Savanorių g. 29A, 313 kab.).

Papildomas laikas, kai iš anksto užsiregistruojama (žodžiu ar raštu), prašymams ar skundams priimti: antradieniais, po įstaigos darbo laiko, nuo 17.00 val. iki 18.00 val.

Kontaktai:

Savanorių g. 29A, LT-97111 Kretinga

Tel. (8 445) 51294

El. p. [email protected]

Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą!