Sporto ir sveikatingumo komplekse darbai nestoja

Kretingos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Dangiras Samalius ir administracijos direktorius Egidijus Viskontas šiandien apsilankė Sporto sveikatingumo komplekse, susitiko su rangovo UAB „HSC Baltic“ atstovais, kad įvertintų baigiamus atlikti baseino ir krepšinio salės darbus.

Pasak administracijos direktoriaus Egidijaus Viskonto, – „vykstant Europos krepšinio čempionatui, džiugių naujienų turima ir gimtojo miesto Kretingos krepšinio komandai, jog artėjant Nacionalinės krepšinio lygos sezonui, administracija deda visas pastangas, kad salė atitiktų visus NKL keliamus reikalavimus iki sezono starto. Tęsiami baseino darbai bei atliktos techninės patikros taip pat džiugina, Savivaldybės administracijos nuolatinio konstruktyvaus bendravimo su rangovu dėka, darbai Sporto ir sveikatingumo komplekse tikrai juda.“.

Džiugi žinia, kad Sporto ir sveikatingumo komplekse pastarosiomis dienomis buvo atliekamas techninis baseino pripildymas vandeniu, siekiant įvertinti konstrukcijų galimybes atlaikyti atitinkamą vandens kiekį ir hidroizoliacinės erdvės atitiktį keliamiems reikalavimams. Rangovas UAB „HSC Baltic“ pildymą vykdė trimis etapais, o tikrinimas užtruks dar 5 dienas. Patikinta, kad baseino techninė būklė šiuo metu atitinka visus keliamus reikalavimus, nėra jokių pratekėjimų ar pažeidimų. Artimiausiu metu bus pradėta vykdyti likusius baseino apdailos darbus ir montuoti įrangą.

Krepšinio salėje taip pat jau darbų finišo tiesioji, nes užbaigta perdažyti sienas, kitas konstrukcijas bei įpusėta įrengti saugos reikalavimus atitinkančią elektros instaliaciją. Iki šio mėnesio pabaigos ketinama užbaigti likusius darbus salėje ir sulaukti NKL atstovų, kurie įvertins atliktų darbų kokybę ir salės atitiktį jų reikalavimams.

Administracijos direktorius Egidijus Viskontas ir mero pavaduotojas Dangiras Samalius su rangovo atstovais aptarė vykdomų darbų grafiką ir galimybę juos spartinti, kad prieš du mėnesius aptarti įsipareigojimai su Kretingos krepšinio komandos treneriu Arimantu Mikaločiumi, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentu Vydu Gedvilu ir NKL atstovais, jog Kretingos krepšinio komanda Nacionalinio krepšinio lygos sezono varžybas galėtų žaisti Sporto ir sveikatingumo komplekso salėje būtų įgyvendinami.

   

Susiję skelbimai