Šią savaitę pradedama skiepyti 45–54 amžiaus asmenų grupė

Nuo gegužės 17 d. kviečiami skiepytis 45–54 metų amžiaus grupės gyventojai. Taip pat prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai kviečiami skiepytis bet kuriuo metu.

Prasidėjus etapinei visuomenės vakcinacijai nuo COVID-19 ligos, gegužės 17 d. startavo ir vieninga elektroninė registracijos sistema. Nuo šiandienos registruotis savo vakcinai arba užregistruoti kitą asmenį galima interneto svetainėje https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine. Per Elektroninius valdžios vartus, pasirinkus identifikavimo būdą, reikia patvirtinti savo tapatybę, tada pasirinkti savivaldybę, kurioje asmuo nori skiepytis, pageidaujamą vakciną, datą ir laiką. Registracijos pabaigoje prašoma užpildyti klausimyną apie žmogaus sveikatos būklę, turimas alergijas, ligas ir kt.

„Tie, kurie neturės galimybės užsiregistruoti internetu, galės registruotis vakcinai nuo COVID-19 ligos paskambinę į Karštąja linija 1808. O asmenims, kurie registravosi anksčiau, iš naujo to daryti nereikia, nes duomenys bus perkelti į bendrą sistemą“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas. 

Šią savaitę Kretingos rajoną pasieks 1522 vakcinos nuo COVID-19 ligos, 822 iš jų – „Pfizer“, 300 – „AstraZeneca“ ir 400 „Johnson & Johnson“ vakcinos dozių.

Statistikos departamento duomenimis, Kretingos rajone jau paskiepyta 25,9 proc. gyventojų.

 

Ką svarbu žinoti atvykstant vakcinuotis?

Vakcinuotis prašome atvykti ne anksčiau nei 10 minučių iki registracijos metu nurodyto laiko.

Atvykdami turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

Po vakcinacijos Jūsų bus paprašyta palaukti 15 minučių šalia procedūrinio kabineto, kad būtų laiku suteikta būtina skubioji pagalba, jei įvyktų staigi nepageidaujama reakcija į vakciną.

Jei Jums reikalingos dvi vakcinos dozės, antrai vakcinos dozei gauti iš naujo registruotis nereikia. 

Antros dozės datą ir laiką suderinsite vakcinacijos centre po to, kai būsite paskiepyti pirma doze.

Jei turite klausimų dėl vakcinų ar vakcinavimo proceso, atsakymus galite rasti interneto svetainėje www.koronastop.lt/vakcinavimas.

Susiję skelbimai