Projektas „Aš esu Ukraina“

Prisijunk prie greičiausios pagalbos Ukrainoje likusiems ukrainiečiams per Ukrainos ambasadą Lietuvoje.

Mes, Ukrainos Ambasada, tariame nuoširdų AČIŪ kiekvienam Lietuvos gyventojui padedančiam Ukrainai tamsiausiomis valandomis Europoje. Vakar, šiandien ir rytoj mūsų šalys – visada kartu! Kelyje kartu į laisvę ir demokratiją, todėl niekas nepaneigs, kad esame broliai ir sesės. Išdrįskime ištarti – AŠ ESU UKRAINA! Prezidentas Volodymyras Zelenskis yra pasakęs: „Kiekvienas Ukrainos gyventojas dabar yra šios šalies Prezidentas“, o mes sakome, kad kiekvienas Ukrainai padėjęs žmogus yra dalelė Ukrainos.

Kodėl mes tai darome?

Kiekvieną dieną kaukiant sirenoms ir ant Ukrainos pastatų krentant bomboms, žūsta niekuo nekalti vaikai, motinos, tėvai ir seneliai. Kiekvieną akimirką karo siaubo draskomai šaliai ir jos žmonėms reikalinga visapusiška pagalba.

Mūsų tikslas:

Per maksimaliai trumpiausią laiką surinkti reikalingiausią paramą ir ją pristatyti ten, kur Jūsų pagalba gelbėja gyvybes. Šios pagalbos Ukrainai misijos globėjas – Prezidentas Valdas Adamkus.

Kuo mes skiriamės nuo kitų pagalbą Ukrainai teikiančių organizacijų?

Mes, Ukrainos Ambasada, pirmiausiai sužinome, kam, kokia ir kur reikalinga skubi pagalba. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, mes kiekvieną minutę gauname atnaujintą informaciją, kam skubiai reikia ištiesti pagalbos ranką. Aktyviai bendradarbiaujame su Maisto banku ir Gedimino legionu.

Kokios pagalbos reikia?

• Humanitarinė pagalba: nuo maisto kūdikiams, sauskelnių, ilgo galiojimo produktų, pirmosios pagalbos rinkinių iki baterijų ir netgi žvakių.

• Priemonės, saugančios gyvybes: nuo apsauginių pirštinių iki neperšaunamų liemenių.

Ką mes pažadame?

Ir toliau nenuilstamai dirbti, kad Jūsų parama pasiektų tuos, kuriems jos reikia labiausiai. Kartu su mūsų partneriais Aukok.lt visada informuosime kaip Jūs padėjote Ukrainai.

Ukrainos žmonės ir visas pasaulis karo padarinius jaus dar labai ilgai, bet mes tikime, vieningi kartu atstatysime karo nuniokotą Ukrainą ir suteiksime žmonėms laisvę. Laisvę Europai ir laisvę visam demokratiškam pasauliui. Mes tvirtai tikime, kad ateis diena, kai galėsime Jus, Lietuvos žmones, sveikinti ir apkabinti nuo Charkivo iki Lvivo, nuo Sevastopolio iki Kyjivo.

Plačiau čia.

Susiję skelbimai