M. Daujoto progimnazijoje – nauja sporto ir lauko žaidimo aikštelė

Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje įrengta nauja sporto ir lauko žaidimo aikštelė „Aktyvus takas“ su sporto įrenginiais bei aktyvaus laisvalaikio zonomis.

Aikštelės įrengimo darbai finansuoti Sporto rėmimo fondo ir Kretingos rajono savivaldybės lėšomis. Bendra projekto vertė – beveik 75 tūkst. eurų.

„Siekiame didinti mūsų mokinių fizinį aktyvumą bei ugdyti įprotį kasdien judėti ne mažiau kaip 60 minučių. Todėl džiaugiamės progimnazijos bendruomenės aktyvumu ir pagaliau išsipildžiusia svajone sukurti saugią lauko erdvę sportui ir aktyviam laisvalaikiui. Beje, šia aikštele naudosis ne tik mūsų švietimo įstaigos mokiniai, bet ir kiti miesto vaikai organizuojamų veiklų ar renginių metu“, - sakė progimnazijos direktorė Raimunda Viskontienė.

Kretingos rajono savivaldybės mero Antano Kalniaus teigimu, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje planuojama ir daugiau infrastruktūros atnaujinimo darbų.

„Kiek daugiau nei prieš savaitę buvo patvirtintas rajono savivaldybės parengtas  „Tūkstantmečio mokyklų“ planas ir jo finansavimas. Tai reiškia, kad 6 Kretingos rajono mokyklos per ateinančius kelerius metus sulauks beveik 2,8 mln. eurų sieksiančių investicijų. Viena iš šių švietimo įstaigų – Marijono Daujoto progimnazija, kurioje bus įkurtas STEAM informatinio mąstymo ugdymo centras 1-8 klasių mokiniams su specialiomis šiuolaikinėmis mokymosi erdvėmis robotikai, IT/matematikai, 3 D technologijoms, gamtos mokslams“,  - teigė A. Kalnius.

Taip pat šiuo metu progimnazijoje vykdomi vaikams su negalia skirto naujo lifto įrengimo bei vidinio švietimo įstaigos kiemo sutvarkymo darbai. Juos užbaigti suplanuota birželį.

Susiję skelbimai