Laikinai keičiami autobusų maršrutai

Nuo rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 13 d., iš Klaipėdos į Mažeikius vežant didžiausią Lietuvos istorijoje negabaritinį krovinį, bus ribojamas eismas valstybinės reikšmės keliuose. Todėl laikinai keičiami šie autobusų maršrutai:

Rugpjūčio 10 dieną:

maršrutais Nr. 10 „Kretinga–Vaiteliai“ ir Nr. 10A „Vaiteliai–Kretinga“ autobusas iš Kretingos važiuos į Raguviškius, Jokūbavą, Vaitelius ir taip pat sugrįš;

maršrutu Nr. 40A „Salantai–Kartena–Kretinga“ 18:45 val. autobusas iš Kūlupėnų važiuos į Kretingą per Padvarius, neužsukdamas į Karteną.

Rugpjūčio 11 dieną:

maršrutais Nr. 40 „Kretinga–Kartena–Salantai“, Nr. 40A „Salantai–Kartena–Kretinga“, Nr. 42 „Kretinga–Salantai“, Nr. 42A „Salantai–Kretinga“ autobusai iš Kretingos važiuos per Darbėnus, Grūšlaukę į Salantus ir taip pat sugrįš. Per Karteną, Kūlupėnus autobusai nevažiuos!

Rugpjūčio 12 dieną:

maršrutais Nr. 40 „Kretinga–Kartena–Salantai“, Nr. 40A „Salantai–Kartena–Kretinga“ autobusai pradės kursuoti tik nuo 11.10 val. per Karteną ir tik iki Kūlupėnų. Į Salantus autobusai nevažiuos! Reisu 08.15 val. autobusas nevažiuos!

Rugpjūčio 13 dieną:

maršrutais Nr. 41 „Kretinga–Juodupėnai“, Nr. 41A „Juodupėnai–Kretinga“ autobusas važiuos per Salantus tik iki Erlėnų. Į Leliūnus, Juodupėnus autobusas nevažiuos!

Galimi nukrypimai nuo numatytų tvarkaraščių.

Atsiprašome už nepatogumus.

Informacija tel. Nr. +370 445 79001.

Susiję skelbimai