Kviečiame siūlyti kandidatus Česlovo Kudabos premijai

Aplinkos ministerija kviečia valstybės, savivaldos institucijas, nevyriausybines organizacijas siūlyti kandidatus Česlovo Kudabos premijai Ši premija skiriama šalies visuomeninėms ir kitoms nevyriausybinėms organizacijoms arba jų nariams, kitiems asmenims už aktyvią ir naudingą visuomeninę veiklą arba reikšmingus darbus aplinkos apsaugos srityje.

Pasiūlymus prašome teikti iki gegužės 4 d. ministerijos Strateginės komunikacijos skyriui elektroniniu paštu [email protected]. Kartu reikia pridėti trumpą informaciją apie organizacijos veiklą, o jeigu siūlomas fizinis asmuo – trumpą jo biografiją, taip pat darbų, už kuriuos siūloma skirti premiją, aprašymą. Kai kandidatą nori pasiūlyti fizinis asmuo, reikia rekomendacinio valstybės ar savivaldybės institucijos, visuomeninės ar kitos nevyriausybinės organizacijos rašto.

Pasiūlytus kandidatus vertins aplinkos ministro sudaryta 7 narių komisija iš mokslo, visuomeninių organizacijų ir Aplinkos ministerijos atstovų. Laimėtojas bus paskelbtas birželio pradžioje.

 

Susiję skelbimai