Kretinga tapo dar žalesnė – pasodinta beveik 800 naujų medžių ir krūmų

Kretinga pratęsė pernai užgimusią tradiciją ir pakvietė miestiečius 771-ojo Kretingos gimtadienio proga savo miestui padovanoti išskirtinę dovaną – drauge pasodinti 771 naują medį ir žydintį krūmą.

„Džiaugiuosi, kad praėjusiais metais Savivaldybės inicijuota akcija pasiteisino bei prie naujų medžių ir žydinčių krūmų sodinimo tiek pernai, tiek ir šiemet prisijungė gausus būrys kretingiškių. Dar džiugiau, kad šiemet medelius bei krūmus sodino ir išskirtinai daug jaunųjų miestiečių. Visų akcijos dalyvių dėka Kretinga tapo dar žalesnė, o nauji augalai kretingiškius ir miesto svečius džiugins ne vienerius metus“, – sakė Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Kartu sodinti naujus augalus kretingiškiai buvo kviečiami penktadienio pavakare. Medžiai ir žydintys krūmai – beržai, alyvos, lanksvos, liepos ir juodalksniai – buvo sodinami Žemaitės alėjoje ir Taikos gatvėje.

Akciją „Gimtadienio proga Kretingai – nauji medžiai ir krūmai“ inicijavo ir organizavo Kretingos rajono savivaldybė. Praėjusiais metais naujais augalas buvo papuošti Kretingos miesto parkai: Pastauninko ir B. Burneikio parkai bei Lapyno kvartalo parkelis.

Susiję skelbimai