Išvyksta pirmoji kretingiškių paramos Ukrainai siunta

Kretingos rajono savivaldybei bendradarbiaujant su Ukrainos Garbės konsulu Klaipėdoje Geniu Vygantu ir ukrainiečių kultūros ir švietimo centru „Rodyna“ šiandien iš Kretingos išvyko pirmasis UAB Kretingos autobuso parko perduotas autobusas su kretingiškių parama ukrainiečiams.

Kretingiškių suaukotą humanitarinę paramą sudaro ilgai galiojantys maisto produktai, vaistai, medicininės priemonės, higienos reikmenys ir kiti būtiniausi daiktai: miegmaišiai, antklodės, kilimėliai, degtukai, žiebtuvėliai, prožektoriai, elementai.

Drauge su visa surinkta parama į Ukrainą juos nugabenęs autobusas „Setra“ bus perduotas karo agresijos krečiamai šaliai.

Pirmajai siuntai iškeliavus, paramos rinkimas tęsiamas, ji bus renkama kitą savaitę, kovo 29–31 dienomis, nuo 16–19 val., adresu Vilniaus g. 8, Kretinga. Humanitarinės paramos paketai dar vienu perduodamu UAB Kretingos autobusų parko autobusu turėtų išvykti kitos savaitės pabaigoje.

Nuoširdžiai dėkojame visiems už prisidėjimą prie pagalbos Ukrainai. Taip pat dėkojame KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 306 Kretingos pėstininkų kuopos savanoriams, Kretingos šilumos tinklams ir reklamos paslaugų įmonei „Ritminga spalva“ už pagalbą organizuojant sklandų paramos paruošimą ir išvežimą.

 

Susiję skelbimai