Įgyvendintas projektas „Salantų gyvenvietės kompleksinis atnaujinimas“

Baigtas įgyvendinti Kretingos rajono savivaldybės administracijos projektas „Salantų gyvenvietės kompleksinis atnaujinimas“, finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicijų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ 08.2.1-CPVA-R-908 priemonę „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“.

Esama Salantų viešoji infrastruktūra neatitiko bendruomenės poreikių, nebuvo tinkama laisvalaikio praleidimui, vietos gyventojų poilsiui ir rekreacijai organizuoti, viešųjų paslaugų sektoriaus kūrimui ir plėtrai. Be to, viešųjų erdvių būklė nebuvo tinkama investicijų pritraukimui bei užimtumo didinimui.

Projekto metu sukurta ir atnaujinta Salantų gyvenvietės viešoji infrastruktūra, pritaikyta ne tik vietos bendruomenei, bet ir svečiams.

Įgyvendinant projektą, Salantuose buvo sutvarkyta poilsio ir rekreacinė zona: Laivių g. įrengtas pėsčiųjų takas, S. Nėries g. ir Salantos g. įrengtas apšvietimas ir pėsčiųjų takai, J. Janonio g. įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės ir viešasis tualetas, taip pat sutvarkyta A. Salio ir J. Janonio gatvės bei nugriautas autobusų stoties pastatas, įrengtas pėsčiųjų takas prie Salantų miesto tvenkinio. Salantų miesto parke įrengta krepšinio aikštelė, lauko teniso aikštelė, lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelė, viešasis tualetas ir pėsčiųjų takas.

Projekto vertė – 826 786,91 Eur, iš jų: Europos regioninės plėtros fondų lėšos – 683 699,99 Eur, LR valstybės biudžeto lėšos – 60 326,48 Eur, Savivaldybės biudžeto lėšos – 82 760,44 Eur.

Susiję skelbimai