Gera žinia Kretingos rajono viešojo transporto keleiviams – nuo gegužės 28 d. autobusas kursuos į Salantų miesto kapines

Atsižvelgiant į gyventojų prašymą dėl vietinio reguliaraus susisiekimo maršruto iš Kretingos miesto į Salantų miesto kapines, papildytas vietinio (miesto ir priemiesčio) reguliaraus susisiekimo autobusų tvarkaraštis maršrutais „Kretinga–Salantai–Gargždelė“, „Gargždelė–Salantai–Kretinga“. Nuo gegužės 28 d. iki lapkričio 15 d. UAB Kretingos autobusų parko autobusas kiekvieną šeštadienį važiuos iki Salantų miesto kapinių, esančių Gargždelės kaime.

„Aptarus situaciją su Salantų ir Imbarės seniūnais, buvo nuspręsta, kad toks maršrutas gyventojams reikalingas, tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad startavus šiam maršrutui po kurio laiko bus vertinami žmonių srautai ir sprendžiama, ar parinktas maršrutas ir laikas yra tinkami“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Turauskaitė.

Gyventojai į Salantų miesto kapines galės nuvykti be persėdimo. Iš Kretingos miesto autobusų stoties autobusas išvyks 11:10 val. ir Gargždelės kaime bus 12:10 val. Iš Salantų miesto kapinių į Kretingą autobusas išvažiuos 14:28 val.

Susiję skelbimai