Balandžio 29 dieną – akcija Darom‘23

Kretingos rajono savivaldybė ir VšĮ „Mes Darom“ balandžio 29 d. (šeštadienį) Kretingos rajone inicijuoja ilgametę aplinkosauginę švarinimo akciją Darom’23.

KAS GALI DALYVAUTI

Pavieniai asmenys, šeimos arba namų ūkiai, bendruomenės, organizacijos, verslo įmonės ir visi kam rūpi aplinkosauga bei švarus Kretingos rajonas.

Norintys dalyvauti akcijoje Kretingos rajone ir tvarkyti tam tikrą vietą iš žemiau pateikto sąrašo, raginami susisiekti su konkrečios vietos koordinatoriumi. Jums bus paaiškinta, kokias atliekas rinkti, kaip jas surūšiuoti, taip pat pasakyta konkreti vieta, kur palikti maišus su surinktomis atliekomis. Taip pat kviečiame akcijos dalyvius atsinešti savo maišus atliekoms.

KAS TVARKOMA

Tvarkytinas teritorijas Kretingos rajone rasite čia .

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE AKCIJĄ DAROM'23 KRETINGOS RAJONE

Odeta Viršilienė: tel. +370 686 37843, el. p. [email protected].

DĖMESIO! Akcijos Darom'23 metu surinktos atliekos bus išvežamos tik iš tų viešųjų erdvių, kurios bus įtrauktos į akcijos metu tvarkytinų teritorijų Kretingos rajone sąrašą. Norinčiuosius į tvarkytinų teritorijų sąrašą įtraukti papildomas viešąsias erdves, prašome iki balandžio 26 d. apie tai informuoti savo seniūnijos seniūną.

Susiję skelbimai