Sieksime Lietuvos rekordo! Didžiausia kalėdinių vainikų kompozicija

2022-11-27 14:00
Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Kretingos bibliotekoje organizuojamas išskirtinis renginys – kalėdinių vainikų pynimas ir Lietuvos rekordo siekimas, kai vienu metu, vienoje vietoje, iš gausybės ką tik sukurtų kalėdinių vainikų bus suformuota milžiniška kalėdinių vainikų kompozicija, kurią Lietuvos rekordų agentūra ir nepriklausomi stebėtojai įamžins ir pateiks rekordų vertinimo patikrai!

Mes tikrai tikime, kad Kretingos rajono gyventojai, organizacijų atstovai, mokyklų bendruomenės, knygų mylėtojai iš visos Lietuvos lapkričio 27 d. susitelks, atvyks į Kretingos biblioteką ir taps didžiausios kalėdinės vainikų kompozicijos rekordo dalimi!

Norite dalyvauti? Kaip tai vyks?

Pirmiausiai jūs turite užsiregistruoti čia.

Kai gausite patvirtinimą, jūs būsite įtrauktas į dalyvių sąrašą, – ruoškitės atvykti į biblioteką pinti kalėdinio vainiko ir siekti rekordo!

Lapkričio 27 d. atvykus į biblioteka jums bus suteiktos priemonės kalėdinio vainiko kūrimui (vainiko karkasas, karšti klijai, šakelės, papuošimai). Jei norite unikalaus bei jūsų stilių atitinkančio vainiko, – raginame atsinešti savo dekoro detalių!

Startas – 14 val.

Kalėdinius vainikus kursime dvi valandas, iki 16 val. Sukurti kalėdinį vainiką jums padės profesionali floristė.

Kompozicijos kūrimas 16–17 val. Iš jūsų vainikų bus sukurta vientisa kalėdinė kompozicija. Kompozicija fiksuojama, nuotraukos ir vaizdo medžiaga bus siunčiama vertinimui.

Kalėdiniai vainikai keliaus į jūsų namus!

Po kompozicijos įamžinimo savo sukurtą vainiką galėsite pasiimti į savo namus – jis simbolizuos prieškalėdinį keturių advento savaičių laikotarpį.

Jungiamės!

 

Renginio partneriai:

Valstybinių miškų urėdija

UAB „Raguvilė“

Sieksime Lietuvos rekordo! Didžiausia kalėdinių vainikų kompozicija

Susiję skelbimai