Nuotolinė paskaita „Kokius socialinius tinklus turi naudoti verslas šiandien? Asmeninė ženklodara“

2022-10-13 18:00
Nuotolinė paskaita

#VersliKretinga2022

Spalio mėnesį startuoja verslumo kompetencijų ugdymo projektas „Versli Kretinga 2022“! Prasideda tradiciniu tapęs verslumo inkubatorius, kurio metu spalio–lapkričio mėnesių ketvirtadieniais vyks renginiai, skirti verslą pradedantiems ar smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams.

Kviečiami į verslumo renginių ciklą registruotis visi norintieji, kurie susiduria su verslo vystymo iššūkiais, siekia sustiprinti savo verslo plėtros kompetencijas bei trokšta efektyvesnio verslo augimo.

Spalio 13 d. 18 val. į nuotolinę verslumo paskaitą „Kokius socialinius tinklus turi naudoti verslas šiandien? Asmeninė ženklodara“ klausytojus pakvies internetinės rinkodaros ir komunikacijos strategijų rengimo profesionalas Povilas Žarnauskas. Jeigu jums kyla klausimų, kuriuos socialinius tinklus rinktis ar kaip padaryti, kad socialiniai tinklai taptų naudingais Jūsų verslui, – ši paskaita kaip tik jums.

„Versli Kretinga 2022“ paskaitų ciklas suteiks naujų galimybių suprasti, kaip šiandien kinta marketingo strategijos ir kokiais būdais išlaikyti esamus ir pritraukti naujus klientus. Organizuojamų mokymų tikslas – pagerinti jaunų ir progresyvių verslų augimą, ugdyti kūrybišką mąstymą reklamos srityje ir tobulinti marketingo kompetencijas.

Būtina išankstinė registracija.

Projektą finansuoja Kretingos rajono savivaldybė.