Lauko erdvės „Pramogų sala“ atidarymo šventė: mokslinis šou „Atradėjas“

2022-10-08 11:00
Lauko erdvė „Pramogų sala“ prie Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos

Spalio 8 d. 11 val. kretingiškiai ir miesto svečiai kviečiami į naujos lauko erdvės „Pramogų sala“ šalia Kretingos viešosios bibliotekos atidarymo šventę! „Pramogų sala“ – tai komfortiška, lengvai transformuojama lauko erdvė, kuri sudaryta iš dviejų zonų – vaikų žaidimų ir pramogų vietos bei kūrybinės erdvės. Joje ir startuoja pirmasis renginys po atviru dangumi.

Lauko erdvės atidarymo metu mažieji Kretingos gyventojai kviečiami į nestandartinio formato veiklos – mokslinio šou „Atradėjas“ parodomosios programos pristatymą. „Atradėjas“ – tai nepaprasta mokslinė laboratorija, kurioje svajonės tampa realybe. Vaikai ne tik stebės efektingus virsmus ir nepaprastus stebuklus, bet ir patys dalyvaus moksliniuose eksperimentuose, pasijus tikrų tikriausiais mokslininkais.

Tėveliams renginyje taipogi teks paplušėti – pasiryžti kartu su vaikais išbandyti tokius neregėtus eksperimentus kaip „ugnis rankoje“, „ledinis kvėpavimas“, „mokslinis dantų valymas“, „dirbtinio sniego gaminimas“, „mokslinė šukuosena“ ir kitus nuostabą keliančius bandymus? Pabandom?

Renginys nemokamas.

Susiję skelbimai