Justės Zinkevičiūtės knygos „Kol žiovauja žuvėdros“ pristatymas

2022-10-13 18:00
Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Konferencijų salė

Spalio 13 d. 18 val. Kretingos bibliotekoje vyks susitikimas su Juste Zinkevičiūte – aktore, TV laidų vedėja, moteriškosios filosofijos „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja ir moterimi, kuri leidžia prabangą būti savimi, gyventi savo gyvenimą ir rašyti knygas net tada, kai kiti sako, kad to daryti neverta!

Susitikimo metu J. Zinkevičiūtė atskleis labiausiai jaudinančius gyvenimo etapus ir pristatys savo knygą „Kol žiovauja žuvėdros: išdrįsk garsiai juoktis, pamilti save ir gyventi savo gyvenimą“!

Justė Zinkevičiūtė: „Knygoje papasakota moters istorija ne vienai atmerks akis. Galbūt perskaičiusi šią knygą norėsi keisti savo gyvenimą, nors ši istorija tikrai ne apie tai. Ji apie nedrąsą, kaip vienintelį tikrą jausmą, kuris priverčia pabėgti, ir apie tai, kad kiekvienoje iš mūsų gyvena sužeista vilkė, geidžianti pasitikėti, mylėti ir tikinti, kad vėl ateis diena, kai išdrįsi garsiai juoktis, pamilti gyvenimą ir neiti prieš srovę, nes pagaliau leisi sau mėgautis laime. Ši knyga apie besąlygišką meilę sau, kuri kartais būna pasmerkta, nes geba atleisti ir priimti iš naujo“.

Susiję skelbimai