Ievos Vitartaitės gamtinio dekoro floristinė paroda „Samanų paveikslai“

nuo 2022-12-01 iki 2023-01-05
Salantų kultūros centras

2022 m gruodžio 1 d.- 2023 m. sausio 5 d. Kretingos rajono Salantų kultūros centre veiks floristės Ievos Vitartaitės kūrybinių darbų paroda.

Puokštės iš džiovintų gėlių, paveikslai iš stabilizuotų samanų, kompozicijos iš natūralių akcentų – nestandartinę floristikos kryptį pasirinkusi menininkė teigia, tai daranti dėl ekologijos bei tvarumo, tad kurti pradėjo nuo gamtinių vainikų skirtų Vėlinėms.

Parodos autorė dabar gyvena ir kuria Klaipėdoje. Dar mokydamasi mokykloje buvo aktyvi dailės bei technologijų konkursų dalyvė, baigė meno mokyklą, o 2020 m. mokėsi floristikos meno pas Inesą Barkovską. Šiuo metu menininkės kūrybos amplitudė labai plati – nuo kalėdinių vainikų kūrimo, iki vitrinų puošybos. Be amatinio darbo, Ieva užsiima ir kūrybinių dirbtuvių organizavimu bei edukacine veikla, kurių tikslas įlieti tvarumą į kūrybą ir to mokyti jaunąją kartą. Iš gamtinių medžiagų kurianti I. Vitartaitė sako, kad plastiko ir dirbtinumo gyvenime ir taip daug, o natūralūs akcentai suteikia gamtos pojūtį. Gamtoje spalvų, formų ir faktūrų įvairovės apstu – tereikia pastebėti.

Ievos Vitartaitės gamtinio dekoro floristinė paroda „Samanų paveikslai“

Susiję skelbimai